Ano, pochopitelně mluvíme o dalším dílu filmové série Transformers.

Jsou to filmy od Michaela Baye, které se vyznačují zejména obrovským počtem výbuchů a akčních sekvencí, jen o málo menším počtem záběrů na nohy, zadek, či jinou pěknou součástku Megan Fox, případně některé z jejích nástupkyň a téměř dokonalou absencí inteligentního příběhu.
Ale co, jsou tam auta a gigantičtí roboti a člověk si při tom docela dobře odpočine.

Lamborghini Aventador LP700-4 modelového ročníku 2013 bude mít matně černé lakování Nero Nemesis a ještě není jasné, za jakou stranu bude hrát – ovšem svou zlověstností si o Deceptikony přímo říká.
Známe už také další plechové „hvězdy“, které si v Transformers 4 zahrají. Optimus Prime dostal kompletní facelift v podobě moderního tahače Western Star, uvidíme závodně upravený brčálově zelený Chevrolet Corvette Stingray, Bumblebee opustí už okoukané moderní Camaro a převtělí se do pohledně upraveného kousku z roku 1967, zahraje si vojenský náklaďák Hound, ale i Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse.
Film bude mít premiéru až v létě příštího roku a mnohé možná potěší, že v hlavní roli se již neobjeví ukvičený Shia LaBeouf. Místo něj si hlavní roli zahraje ex-rapper Marky Mark, vlastním jménem Mark Wahlberg (Max Payne, Ted, The Fighter) a po jeho boku se objeví Nicola Peltz.
hk