Nějak mi nedošlo, že někteří z pravidelných návštěvníků těchto stránek nemají facebook, nebo na něm nesledují profil Meziplynu a tak se možná diví, kam se poděly naše videotesty…

Takže tedy ještě jednou a oficiálně: Mnohaletá spolupráce s portálem autoweb.cz, potažmo autotube.cz byla před nějakým časem oboustrannou dohodou ukončena. Videotesty Honzy Koubka však rozhodně nekončí – již pod hlavičkou Meziplynu se přesunuly na Stream.cz, kde společně s pravidelným zpravodajským týdeníkem tvoří motoristickou část originálních pořadů Streamu.
Postupně začneme přidávat odkazy na aktuální testy i sem, aby zde byl kompletní přehled všeho, co Meziplyn (potažmo Honza Koubek) vytváří. Oživení by se mělo týkat i dalšího obsahu tohoto serveru, ačkoli si rozhodně neklademe za cíl konkurovat zavedeným motoristicko-zpravodajským webům. Vzhledem k množícím se dotazům a zájmu některých čtenářů bude Honza častěji psát své postřehy z každodenní práce, ale také se budou pravidelně objevovat komentované novinky.
Nechceme být za každou cenu první, kdo přinese fotky nového auta, chceme ale být těmi, kteří na něj mají názor – fundovaný, profesionální, ale do značné míry subjektivní. Objektivní informace si nakonec na internetu můžete najít velmi snadno.
Konstruktivní kritiku samozřejmě vítáme, ale berte v úvahu, že tento server (alespoň prozatím) negeneruje žádný příjem a tudíž ani žádné honoráře za články a další odvedenou práci. A tedy, slovy Jeremy Clarksona, tu není demokracie a autoři si tu do značné míry mohou psát, co oni sami uznají za vhodné. I tak věříme, že se najde dostatek podobně smýšlejících čtenářů a diváků, nadšenců a petroheadů, kterým náš styl bude vyhovovat.