Mnohé konkurenční redakce vám nabídnou kompletní výčet novinek a detailní info o každé z nich. Já se pokusím o něco jiného.


Zmíněné redakce mívají na místě dva až tři redaktory a další sedí v Praze v redakci a dávají dohromady kompletní info z tiskových zpráv. Je to náročná práce, zažil jsem to jako redaktor Autocaru a posléze Autowebu. Teď jsem ale redakce jednočlenná a na autosalon jedu především natočit nějaký ten videomateriál.
V době moderní techniky je ale spousta věcí jednodušších, než před osmi, deseti lety. Tenhle článek píšu na telefonu, ležíc na hotelové posteli ve francouzském Saint-Claude, pár desítek kilometrů severně od Ženevy. Moc rychle to nejde, ale jde to.
Stejným způsobem se tedy chystám odesílat i dojmy živě přímo z autosalonu. Novinářské dny začínají v úterý, zítra mě vítr zavane ještě na jednu zajímavou akci – ale k té až později.
Jo a ještě něco: Škoda Yeti 2.0 TDI DSG zvládla dnes těch 985 km na jeden zátah naprosto bez hnutí brvy.
(Je něco, co vás ze Ženevy opravdu zajímá a čemu bych se měl určitě věnovat? Napište mi to do komentářů tady nebo na facebooku!)

hk

Poznámka redakce: kromě tohoto webu jsou ještě další dva osvědčené způsoby, jak sledovat, co se kolem Hanse děje, jeho Twitter a jeho Instagram. Pravda, kromě aut se tam objevují i kočky, hamburgery a jiné věci, ale v Ženevě, předpokládáme, bude fotit spíš auta.