Lidi, kteří se v létě už potřetí postarali o jednu z nejlepších autařských akcí, bohnickou motoristickou slavnost Legendy, na nás myslí i v zimních plískanicích. Přijďte na filmový festival, který se bude celý točit kolem aut!

 Přesně tak, kino pro nás, pro autaře. A ne jen tak ledajaké. Kromě ryze českých krátkých filmů o ikonických autech, kterými provází kolega Kuba Rejlek, uvidíte také fantastická videa z amerického serveru Petrolicious, ovšem tentokrát oficiálně česky otitulkovaná – takže si užijí i neangličtináři. A to není všechno.
Vrcholem večera totiž bude promítání dokumentárního filmu Adrenalin, pochopitelně také s profesionálními titulky, jehož tvůrci Tim Hahne (režie) a Julius Jacoby (kamera) na festival přijedou a zodpoví vaše všetečné dotazy v tlumočené diskusi.

Na akci bude také Břetislav Enge, zmíněný Jakub Rejlek a také ředitel slavnosti Legendy Lubor Kos. Jak jste možná pochopili, tentokrát se všechny filmy budou točit především kolem sportovních a závodních vozů značky BMW. Pokud se ale akce povede a bude o ní zájem, pořadatelé rozhodně budou pokračovat a připraví další promítání. Takže neváhejte: dokažte, že jste praví autaři a přijďte se pobavit, jak se na petrolheady sluší a patří. Lístky seženete zde.

Můžete ale zkusit štěstí, protože Meziplyn vyhlašuje soutěž o 3×2 lístky! Sledujte Facebooku Meziplynu a ještě o víkendu se dozvíte víc!