Nemáte čas jezdit do terénu, ale nechcete, aby si o vás sousedi mysleli, že jste suchar, co jezdí jen po městě? Řešení je tady: bahno v plechovce!

 

Opravdu, nekecám. Jeep uvádí designovou plechovku o objemu 375 ml, naplněnou 100% přírodní hlínou. Stačí jen přidat vodu a instantní bahno je na světě!

Produkt Jeep Mud Mask, vznikl k 75. výročí automobilky a dává vám možnost vypadat ještě daleko drsněji, přestože váš Jeep Renegade je jenom převlečený Fiat 500X a největší terén, kterému jste ho zatím vystavili, je zpomalovací pruh před výdejním oknénkem drive-inu.

A teď vážně: tahle věc opravdu existuje a dokonce v prudce limitované edici pouhých 75 plechovek, ale jde samozřejmě o vtip. Jeep si dělá legraci sám ze sebe (a taky trochu z hipsterů), respektive jeho německé zastoupení. „Schází vašemu Jeepu dobrodružství?“ ptá se propagační stránka. „Bahenní maska Jeep je jeho záchranou! Je vyrobena ze stoprocentně pravé hlíny a obsahuje všechno, po čem touží kůže pravého dobrodruha.“

„Více a více Jeepů a jejich majitelů trpí následky městského života,“ pokračuje stránka. „Pod jejich drsným zevnějškem však dříme nekonečná touha po dobrodružství.“ No prostě legrace. Také se dozvíte, že Jeep Mud Mask byste měli používat pouze v krajních situacích, kdy skutečné dobrodružství zkrátka nepřichází v úvahu a také že kromě vody můžete přidat například i listí ze stromů, abyste docílili lepšího vzhledu.

O městských majitelích terénních enduro motorek se často posměšně říká, že si vozí bahno ve spreji, ale že ho někdo skutečně vyrobí… Plechovky ovšem nejsou na prodej, můžete je vyhrát, když si objednáte testovací jízdu s Jeepem a budete mít štěstí…