Někdy to s tajnůstkařením prostě nevyjde. Nebo…?

McLaren nás už nějakou dobu zásobuje teaserovými záběry nástupce modelu 650S. Tu detail zadního křídla, tam studiová fotka holého karbonového skeletu… jenže s tím je konec, protože někdo v nakladatelství Bloomberg zveřejnil jednu z oficiálních fotek, celkový pohled ze zadního 3/4 úhlu. Nakolik to byl omyl, či „omyl“ se můžeme jen dohadovat, každopádně teď víme, že McLaren 720S bude mít dveře vyklápěné dopředu a vzhůru.

Fotka také potvrdila název 720S, který byl dosud nejasný – nápis na poznávací značce ale hovoří jasně. Číslovka označuje celkový výkon, oproti předchozí verzi tedy přibylo 70 koní. Aby ne, osmiválcový přeplňovaný motor povyrostl o dvě deci a má teď objem rovné 4 litry. Hodnota točivého momentu je zatím tajná, ale určitě to bude víc než 678 Nm minulé verze.

Nějaké zajímavosti? Když odemknete auto dálkovým ovladačem, motorový prostor zalije červené světlo. Tyjo, skoro jako něco v Batmanovi. Pod zadním oknem, za předními sedačkami, bude možná malý odkládací prostor (na Bat-kabelku, nebo tak něco) a zajímavé bude také zjistit něco o zadních sloupcích, které vypadají proskleně, takže pravděpodobně půjde o nějakou superlehkou příhradovou konstrukci.

Více už zkraje týdne z Ženevy…